Co oznacza ten wynik badania przy zakażeniu dróg oddechowych?

ostre zakażenie górnych dróg oddechowych o umiejscowieniu mnogim nieokreślonym ,Co to oznacza ,biorę antybiotyk marmax 500
KOBIETA, 52 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry.

Odpowiadając na zadane pytanie to zakaźna infekcja obejmująca struktury zaliczane do górnych dróg oddechowych, czyli: nos, gardło, krtań, tchawicę i oskrzela. Określenie "o umiejscowieniu mnogim nieokreślonym" oznacza, że miejsce infekcji nie jest znane i należy rozszerzyć diagnostykę lub monitorować pacjenta aby je precyzyjnie określić.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta