Co oznacza ten wynik morfologii u 24-latka?

Dzień dobry Zrobiłem badania kontrolne, mam 23 lata. Leukocyty i neutrofile dolny próg, monocyty i niedojrzałe granulocyty wysoki próg. Co to oznacza ? Dziękuję za odpowiedź

Witam,

brak informacji z jakiego powodu zostało wykonane badanie laboratoryjne aby ocenić wynik wymagana jest stacjonarna wizyta u lekarza zlecającego badanie który po zapoznaniu się z objawami klinicznymi oraz dokładnym wywiadem i badaniem fizykalnym będzie mógł ocenić wynik.

Pozdrawiam