Co oznacza ten wynik MR głowy u 43-latki?
Witam. Zrobiłam sobie badanie rezonans głowy.Co to znaczy umiarkowany zanik korowo podkorowy płatów czołowych i ciemieniowych wyrażony poszerzeniem rogów czołowych i trzonów komór bocznych oraz płynowych przestrzeni przy mózgowych .Mam 43 lata. Dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Witam,
opis badania który Pani przedstawiła w pierwszej kolejności wymaga stacjonarnej wizyty u lekarza neurologa który przeprowadzi podmiotowe i przedmiotowe badanie zapozna się z płytką badania i oceni stan kliniczny Pani zdrowia i odpowie na pytanie o stanie zdrowia.
Pozdrawiam