Co oznacza ten wypis z oddziału?

Witam.hematolog twierdził NADPŁYTKOWOŚĆ SAMOISTNA.od razu dał na biopsje szpiku kostnego i wycinek kości.co oznacza wypis z oddzialu?:rozpoznanie choroby D47.1 PRZEWLEKŁA CHOROBA UKŁADU WYTWORCZEGO SZPIKU ?D73.8 INNE CHOROBY ŚLEDZIONY?opis choroby:NOWOTWÓR MIELOPROLIFERACYJNY W TRAKCIE DIAGNOSTYKI.utrzymujaca się leukocytoza i nadpłytkowość od kilku lat.Czy to rak?jak to się leczy i czy w ogóle.cmProszę o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby ostatecznie potwierdzić charakter zmiany pierwotnej należy poczekać na wyniki biopsji szpiku.