Co oznacza to krwawienie podczas oddawania stolca?

Od jakiegoś czasu boli mnie brzuch po lewej stronie na dole. Zauważyłam będąc w toalecie bardzo dużą ilość krwi jasnoczerwonej. Ból jest do zniesienia,bardziej pobolewa cały czas. Jaka może być przyczyna? Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

opisany objaw jest zwykle przyczyną krwawienia z dolnego odcinka przewodu pokarmowego przeważnie są tego żylaki odbytu ale aby to potwierdzić lub wykluczyć wskazana jest diagnostyka laboratoryjna morfologia z rozmazem, żelazo CRP oraz konsultacja gastrologa który oceni objawy kliniczne z wynikami badań.

Jeśli posiada Panią zadowoliła to proszę o wystawienie opinii.

Pozdrawiam