Co oznacza torbiel w piersi?

Witam, mam 24 lata i jestem w trakcie laktacji. Ostatnio wykonałam badanie USG Piersi. Zostało ono opisane następująco: "Piersi o budowie gruczołowej, laktacyjne. Na godzinie 12 torbiel 11 mm na 6 mm (z przegrodami). Doły pachowe w normie.". Jestem zapisana do lekarza, jednak czy powinnam się martwić występującą zmianą? Dodam, że nie jestem obciążona genetycznie i nie stosowałam antykoncepcji.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem zajmującym się chorobami piersi.