Co oznacza uczucie guli w gardle u 30-latki?

Dzień dobry, Od miesiąca odczuwam obecność ciała obcego w gardle, okolicach krtani. Uczucie "kłębka wełny", dużej ilości wydzieliny, duszności, lęk przy przełykaniu Badanie laryngologiczne nie wykazało patologii, podejrzenie refluksu gardlowo-krtaniowego. Dziś miałam USG szyi - wszystko w porządku. Czekam jeszcze na gastroskopię. Jakie badania mogłabym jeszcze wykonać? Bardzo utrudnia mi to życie, do tego dochodzi lęk przed uduszeniem. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Szczecin.

Lek. Paweł Szadkowski

Po dokończeniu diagnostyki lub w jej trakcie sugeruję udać się po poradę do lekarza psychiatry ponieważ część objawów może wynikać z zaburzeń nerwicowych.