Co oznacza uczucie ścisku w głowie i zatkane uszy?

Choruje na nerwice wystepuje o mnie objaw ścisku w głowie i zatkanych uszu. Od niedawna zaczełam stosować lek Trittico. Po jakim czasie mogę spodziewać się ustąpienia tego objaw?

Lek. Paweł Szadkowski

Korzystne działanie terapeutyczne może wystąpić po ok. tygodniu leczenia ww. preparatem. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.