Co oznacza uczucie sytości?
Od 2011 r.mam klopoty trawiienne.uczucie pelnosci.okropne wzdecia calego brzucha.wygladam jak na koniec ciazy. Gazy. Wszystkie doslownie badania gastrolog.nie wniosly ni . Co rok kontroluje ginekologicznie.usg.cytologia.usg piersi. Rowniez bez zmian.mam jedynie od la miesniak.ktory nie rosnie. Co jest przyczyna.ze malo nie pekne.taki mam balon. Espumisan.dieta nie pomagaja. Czy rozwija sie u mnie jakis nowotwor czy cos innego? Przewlekle wzdecia objawem sa r.jajnika. Prosze o pomoc

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Może pani wykonać diagnostykę pod kątem zespołu rozrostu flory bakteryjnej jelita cienkiego (SIBO), czyli wodorowy test oddechowy lub wodorowo-metanowy test oddechowy. Badanie to jest proste, ale wymaga dokładnego przygotowania. Pozwoli z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć często występującą przyczynę odpowiadającą za wzdęcia i inne objawy.