Co oznacza wyciek żółtej wydzieliny z odbytu?

Witam serdecznie. Mam pewien kłopot, który jest już od jakiegoś dłuższego czasu. Ten kłopot jest taki, że po każdym oddaniu stolca mam wyciek takiej żółtawo - białej wydzieliny. Jest nawet tak, że gdy na dzień kilka razy wypróżnię się to krew zaczyna lecieć z odbytu, która po pewnym czasie przechodzi. Z tą wydzieliną jest najgorzej bo wstyd jest wyjść na miasto gdy z tyłu spodni pojawi się mokra plama spowodowana tą wydzieliną tzw. wodą. Proszę o poradę co to może być i czym można tą ,,wodę" zatrzymać by nie sączyła się z odbytu. Proszę nie pisać by udać się do lekarza na badania odbytu bo już raz byłem i potem miałem boleści tylnie więc więcej tam nie pojawię się. Proszę o podanie konkretnego leku w oparciu o mój opis. Pozdrawiam.

Szanowny Panie, jeżeli lekarz pisze Panu że należy udać się na badanie to znaczy, że jest to należyte postępowanie. Nie istnieje magiczny lek, który Panu pomoże, tym bardziej zalecony przez lekarza przez internet, który nie miał możliwości zbadania Pana