Co oznacza wynik badania fragmentu skóry?

Rozpoznanie patomorfologiczne fragmentu skóry: Keratoacanthoma. Excisio completa. Po wizycie i odebraniu takiego wyniku lekarz prowadzący powiedział że nie muszę się martwić jest dobrze ale chciałbym wiedzieć coś więcej.
Lek. Paweł Szadkowski

Rogowiak kolczystokomórkowy. Zmiana usunięta w całości. Nie ma powodu do niepokoju, jest to zmiana łagodna.