Co oznacza wynik badania guzka tarczycy u 44-latki?

Witam. Kobieta lat 44 Jestem po biopsji guzka tarczycy lewego płata guzek o wymiarach 6,6x4,0x5,6mm. Wynik ; w tresci krwotocznego podscieliska widoczne sa rozproszone tyreccyty z cechami zwyrodnienia okscyfilnego nieokreslonego znaczenia. Zmiana pęcherzykowa blizej nieokreslona /FLUS/ typ.III wg. Bethesda. co to moze oznaczac?

szanowna Pani należy wyciąć całego guza i poddać go badaniu histopatologicznemu aby stwierdzić coś więcej