Co oznacza wynik badania histopatologicznego 53-latki?

Dzień dobry, dostałam wyniki po łacinie, proszę o objaśnienie: Adenoma tubulo-villosum intestini crassi in fragmenta.Dysplasia levi gradu epithelii glandularum. Probabiliter excisio completa.

Lek. Paweł Szadkowski

Gruczolak cewkowo-kosmkowy jelita grubego we fragmentach. Dysplazja nabłonka gruczołowego lekkiego stopnia. Najprawdopodobniej usunięte w całości.