Co oznacza wynik badania moczu 2-letniego dziecka?

Witam. Moja córka 23msc dostała skierowanie na kontrolne ogólne b.moczu , nic jej nie dolega. Proszę o interpretację wyników. Barwa-wodnojasny,przejrzysty,c.wlasciwy-1.010,ph-7obojetne,leukocyty ,azotyny-neg,białko w moczu-nieobecne,ciała ketanowe-nieobecne,glukoza-nieobecna,bilirubina-neg,erytrocyty-neg.osad moczu: nablonki okrągłe-2do4wpw, leukocyty-10do15wpw, bakterie- nieliczne. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki są w normie. Nieznacznie zwiększona liczba leukocytów może wskazywać na infekcję dróg moczowych, ale jeśli córka nie ma żadnych objawów, nie ma powodu do niepokoju.