Co oznacza wynik badania mózgowia przy napadach migrenowych?

Witam.Kobieta l.40,silne bóle głowy prawie codziennie w tym napadowe migrenowe3-6 w miesiacu( wymioty, zawroty głowy).Relpax,Dorota nie pomagają.Rezonas głowy bez kontrastu.Sygnał substancji szarej i białej prawidłowy.W tylniej części przysadki mózgowej po lewej stronie podejrzenie zmiany 3 mm o niskim sygnale w T2 TIRM,w pierwszej kolejności niewielka torbiel.Dokładna ocena możliwa w badaniu celowanym.Układ komorowy symetryczny,nie przemieszczony.Obszaròw restrykcji nie uwidoczniono.Struktury mózgowia w normie.Bardzo proszę powiedzieć,co to oznacza.Czy to coś poważnego? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

ocena przedstawionego opisu powinna być oceniona po przeprowadzeniu przez lekarza neurologa dokładnego wywiadu połączenie z badaniem przedmiotowym po którym lekarz oceni płytkę badania i wtedy będzie miała Pani dokładną interpretacje swojego wyniku oraz stanu zdrowia odpowiednim zaleceniem.

Polecam wizytę stacjonarną w przypadku oceny opisu RM.

Pozdrawiam