Co oznacza wynik badania mózgu 26-latka?
Dzien dobry Mam takie pytanie z gory dziekuje za udzielenie odpowiedzi.Syn ma 26 lat 3 lata temu podczas badania rezonansem magnetycznym drogi wzrokowej pod katem jaskry ,przypadkowo odkryto ze w obszarze mozdzku jest powiekszony angiogram,ktory przechodzi na zew.str.prawej szczeliny Sylvius,a nastepnie wchodzi do tetniczej gornej korony.Prawdopodobnie uczestniczy w dysplazji naczyniowej.Badanie to wykluczylo jaskre.Bylismy u kilku lek.okulistow rozne sa opinie na temat tego odkrycia.Jeden radzi isc do neurochirurga inny do lek.naczyniowego a jeszcze inny ze to nic takiego,ze z pewnoscia syn taki sie urodzil skoro nie ma zadnych obiawow chorobowych.Syn z wyksztalcenia jest informatykiem.Sy nie chce slyszec o zadnych kolejnych badaniach a ja umieram ze strachu co to moze byc.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie
Opis raczej wskazuje na wadę wrodzoną należy to badanie powtórzyć ażeby obserwować czy ta zmiana nie zmienia się, pozdrawiam.