Co oznacza wynik badania nowotworu u 75-latki?

PROSZĘ WYJAŚNIJCIE WYNIKI CARCINOMA DUCTALE MAMMAE G-2 INVASIUM 2 MITOZY/10 HPF , 80% TWORZY CEWKI HER2 - DODATNI 2 Ki67 - DODATNI W 8% KOMÓREK RECEPTOR ESTROGENOWY - SILNIE DODATNI H-score 3X80 2X20=280 RECEPTOR PROGESTERONOWY - SŁABO DODATNI BŁAGAM WYJAŚNIJCIE

Szanowna Pani, jest to rak przewodowy inwazyjny. Proszę omówić leczenie z lekarzem prowadzącym