Co oznacza wynik badania patomorfologicznego 29-latka?

Wynik badania; Duodenitis chronica - laesio minima (mat.I) (M-43000). Gastritis chronica superficialis (mat.II) (M-43000). Mat. w cał. 2 bl. Czy można prosić o wyjaśnienie tych wyników?
Lek. Paweł Szadkowski

Przewlekłe zapalenie błony śluzowej dwunastnicy - zmiana minimalna. Przewlekłe powierzchowne zapalenie błony śluzowej żołądka. Z wynikiem proszę się udać do lekarza prowadzącego, gdyż leczenie zależy od objawów jakie u Pana występują.