Co oznacza wynik badania patomorfologicznego 31-latka?

Witam proszę o interpretację wyniku badania :Rozpoznanie patomorfilogiczne: Oesophagus Barrett. Limfocytarne nacierki zapalne o dużej gęstości. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź...
Lek. Paweł Szadkowski

Przełyk Barretta z naciekami zapalnymi.
Przełyk Barretta to pojawienie się nieprawidłowego nabłonka walcowatego w dolnym odcinku przełyku (czyli przemieszczenie granicy pomiędzy nabłonkiem płaskim i walcowatym, tzw. linii Z, proksymalnie od górnego brzegu fałdów żołądkowych). Czynniki ryzyka to wieloletnia choroba refluksowa przełyku.
Z wynikiem należy się udać do lekarza, gdyż leczenie zależy od objawów jakie u Pana występują.