Co oznacza wynik badania patomorfologicznego 39-latki?

Witam Proszę o przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego naevus pigmentosus dysplasticus compositus partim suspectus. Wycięcie calkowite Czy to oznacza że to znamię było jakieś częściowo podejrzane? Kobieta 38 lat
Lek. Paweł Szadkowski

Znamię barwnikowe dysplastyczne złożone częściowo podejrzane. Oznacza to, że niektóre komórki lekarzowi oceniającemu zmianę wydały się nieprawidłowe, ale zmiana została usunięta w całości, więc nie ma powodu do niepokoju.