Co oznacza wynik badania patomorfologicznego 64-letniej kobiety?

Proszę bardzo o wytłumaczenie mi wyniku badań. OPIS MAKROSKOPOWY: Drobny szart wycinek ROZPOZNANIE HISTOPATOLOGICZNE: przełyk 421367;W materiale jedynie fragmenty normotypowego nabłonka wielowarstwowego płaskiego. 421368-Mucykarmin(-)
Lek. Paweł Szadkowski

Opis jest w normie, nie znaleziono żadnych nieprawidłowych komórek.