Co oznacza wynik badania po poronieniu u 21-latki?

Dzień dobry, odebrałam dziś wynik badania histopatologicznego. Termin do ginekologa mam dopiero za tydzień. Proszę o wytłumaczenie wyniku. Puste jajo płodowe w 9tygodniu doszło do poronienia. „Fragmenty martwiczo-krwotocznie i zapalnie zmienionej doczesnej, ogniskowo naciekanej przez frofoblast, fragmenty endrometium próżnoiwydzielniczego. Kosmków nie znaleziono. Obraz odpowiada resztkom po poronieniu ciąży obumarłej wczesnej.” Co to może znaczyć? Dodam ze mam wysokie wyniki badań WBC, chorobę Hassimoto. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę pokazać ten wynik ginekologowi. Z opisu, który Pani podała obraz może odpowiadać poronieniu.