Co oznacza wynik badania po urazie stawu skokowego?
Pod koniec lutego doznałem urazu stawu skokowego lewego skręcenie. Nosiłam orteze potem były zabiegi fizjoterapia po czym po dwóch miesiącach po usg okazało się ze mam więzadła atfl z uszkodzonym przyczepem powodującym niestabilność. Kolejna rehabilitacja i zabiegi i opaska tape. W sumie 30 zabiegow .Mija 3 miesiąc leczenia bez efektów bo staw nadal boli i zrobino ponowne usg . Wynik ze mam cechy calkowitego zerwania więzadłaATFL z drobnymi zwapnieniami, CFL nieco pogrubiale cechy naciagniecia , drobne wyostrzenia na przedniej krawędzi piszczeli oraz kości skokowej. Nieco większa ilość płynu w stawie skokowy dolnym. Proszę o poradę co dalej jakie dalsze leczenie mnie czeka

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Proszę skonsultować swoje wyniki oraz dolegliwości z ortopedą. Może być konieczne wykonanie aktualnego USG stawu kolanowego.