Co oznacza wynik badania poziomu glukozy?

Witam.czy ktoś mi może odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące moich wyników gdyż wizytę u lekarza mam pod koniec lutego.Glukoza na czczo 102,po 1h-115 a po 2h-94 natomiast Insulina na czczo 33,3 po 1h-134,6 a po 2h-54,9.Bardzo proszę o interpretację bo chodzi o insulinoopornosc. Z góry dziękuję.

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety nie podała Pani jednostek wartości insulin i uniemożliwia to określenie prawdopodobieństwa insulinooporności.