Co oznacza wynik badania poziomu glukozy w 33 tygodniu ciąży?

W 33 tyg ciąży w moczu wyszło mi 175mg/dl glukozy. Kolejne badania po tygodniu i dwóch były ujemne. Wcześniej też były ujemne, czy powinnam się niepokoić tym jednorazowym nieprawidłowym wynikiem?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani jaki to był wynik. Na czczo? po 1h? Po 2h? Skoro wszystkie inne badania są w normie, nie ma powodu do niepokoju. Powinna Pani pilnować właściwej diety.