Co oznacza wynik badania przy guzie mózgu?

Dzień dobry...,jestem kobietą w wieku 63 lat i po 2 udarach mózgu,...., pierwszy był 10 la temu tj.w 2007r...,a ten drugi w 2017r....,tu wyryto mnie w RM w szpitalu guz w głowie wielkości 4-5 mm....,stale od tamtaj pory jestem pod opieką lekarza neurologa i neurochirurga......,po tym 2 udarze schudłam ponad 18 kg,w ciągu kilku mies.....Nadal mam bardzo silne zawroty głowy,dzwonienia w uszach,nudności,które już sprawiają dużą trudność w poruszaniu się środkami lokomocji....,doszły jeszcze silne ,codzienne bóle głowy.....,muszę ostrożnie ,delikatnie,wręcz wyprostowana schylać się przez te dolegliwości.....?miałam w maju kolejne badanie MR, gdzie wynik jest taki:W istocie białej obu półkul mózgu i podkorowo,pojedyncze ogniska o charakterze gliozy naczyniopochodnej ,o śr.do 3mm. W DWIADC ostrych /podostrych zmian niedokrwiennych nie stwierdza się.Struktury tylnego dołu czaszki,bez zmian ogniskowych. Układ komorowy symetryczny,nieprzemieszczony,nie poszerzony. Po dodaniu środka kontrastowego ,bez patologicznego wzmocnienia.Badanie przeprowadzono w 3 płaszczyznach w sekwencjach SE i TSE w czasach T1-T2 zależnych., FLAIR,DWI ADC i T1 po dożylnim środku kontrastowym....... toteż mam prośbę,o informację ....,jak w/w wynik mam rozumieć?....,skoro nadal te dolegliwości się utrzymują,a wręcz nasilają.....Gdzie jeśli jest konieczność szukać pomocy.........Należę do osób twardo stąpających po ziemi,a przesada w chorobie,nadwrażliwość jest mnie wręcz obca.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować tern wynik z lekarzem, który zlecił Pani to badanie.