Co oznacza wynik badania raka?

Witam. Moja mama otrzymała wynik który jest następujący. Przerzut raka płaskonabłonkowego nierogowaciejącego G2 do węzła chłonnego. Widoczne naciekanie torebki węzła bez jej przekraczania. Zmiana obecna w linii ciecia. Immunofenotyp komórek nowotworowych CK5/6 ( ) p 16 ( ). czy mam się martwić czy jest to do wyleczenia. proszę o jakąkolwiek odpowiedź. zmartwiony syn.

Szanowny Panie przez internet nie jestem w stanie się wypowiedzieć, wszelkie wątpliwości należy omówić z lekarzem prowadzącym