Co oznacza wynik badania sutka?

Witam, proszę o interpretację wyniku histopatologicznego. "Liczne fragmenty gruczolakowłókniaka sutka częściowo szkliwiejącego oraz fragmenty o utkaniu zmian włóknistotorbielowatych sutka z ogniskową gruczolistością stwardniajacą"

Lek. Paweł Szadkowski

Z wynikiem proszę się udać do lekarza, który kierował na biopsję, zależnie od Pani objawów, zaleci dalsze postępowanie i kontrolę. Zmiany opisywane w wyniku histopatologicznym są zmianami łagodnymi.