Co oznacza wynik badania tarczycy u chorej na raka piersi?

Dzień dobry Mam na imię Gosia, 48 lat. W 2015 zachorowałam na raka piersi prawej z przerzutami na węzły chłonne pachowe. Przeszłam chemiotrapię, radioterapię oraz jestem na Tamoxifenie. W 2016 przeszłam całkowitą histerektomię (zapobiegawczo). Na usg wyszło że mam niejednorodny lewy płat tarczycy i zrobiłam następujące badania: Ft4 - 10,47 pmol/l, TSH - 2,77 uU/ml, ATPO - 342,6 IU/ml , ATG (018) - 437,6 U/ml. Ogólnie wyniki krwi prawie wszystko mam poniżej normy WBC 3,1 K/ul , Cholesterol 265 mg/dl, Triglicerydy 172 mg/dl, Cukier 104,0 mg/dl. Wizytę u endokrynologa mam za 4 tyg i już się martwię. Proszę o interpretację

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. A jakie są normy wyników w laboratorium w którym Pani wykonała te badanie?