Co oznacza wynik badania USG u 30-latki?

Proszę o interpretację wyniku hsg. Jajowody wypełniły się środkiem kontrastowym po czym nastąpił jego wsteczny odpływ do pochwy. Po stronie prawej środek wylał się do jamy otrzewnowej. Po stronie lewej widoczny jest on jedynie na poziomie jajowodu.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy z jakiego powodu była wykonywana histeriosafingografia.