Co oznacza wynik badania wycinka żołądka?

Witam proszę o odpowiedz odebrałam wynik z wycinka żełodka.METAPLASIA INTESTINALIS M 40000 CO TO ZNACZY
Lek. Paweł Szadkowski

Metaplazja jelitowa, czy zamiana prawidłowego nabłonka, który normalnie występuje w żołądku, na nabłonek typu jelitowego. Jej obecność nie powinna powodować niepokoju. Świadczy jedynie o przewlekłym stanie zapalnym żołądka.