Co oznacza wynik biopsji mammotomicznej?

Witam, mam wynik biopsji mammotomicznej. Prosiłabym przetłumaczenie. "Badanie rutynowego małego materiału tkankowego. Rozpoznanie kliniczne: guzek piersi lewej. Rodzaj mat:biopsja MMT-kilka włóknistych wycinków śr. do 1,1 cm. Wynik badania: Laesio fibroso-cystica. Mastis chronica pericystica."

Lek. Paweł Szadkowski

Zmiana włóknisto-torbielowata. Przewlekłe zapalenie gruczołu piersiowego.