Co oznacza wynik cytologii cienkowarstwowej?

Witam. Prosiłabym o interpretacje wyniku. Robiłam ostatnio cytologie cienkowarstwową LBC i nie wiem jak ją odczytać. Ostatnia cytologii robiona 2 lata temu i wyszła wtedy gr.II a teraz na babaniu przy zanczku Ip.4 czy to z naczy że to grupa 4. Dalej w opisie czytam., Obraz cytologiczny w granicach normy. Nie stwierdza się śródnabłonkowej neoplazji ani raka. Interpretacja wyniku Inne zmiany nienowotworowe Zmiany odczynowe związane z zapaleniem lub typową regeneracją HPV 14 typow ujemny Bardzo proszę o wytłumaczenie wyniku. Co oznacza to Ip.4

Szanowna Pani wynik jest dobry. Niestety nie wiem o co chodzi z lp4, musiałbym zobaczyć wynik. Serdecznie pozdrawiam