Co oznacza wynik cytologii kobiety po 20?

Dzień Dobry Otrzymałam wyniki cytologii, natomiast wizytę mam za 3 dni, bardzo proszę o sprawdzenie, ponieważ obawiam się, że coś jest nie tak Rozpoznanie według SYSTEMU BETHESDA 2001 A. Rozmaz odpowiedni do oceny, zawiera komórki endocerwikalne. B. Nie stwierdza sie zmian sródnabłonkowych i procesu złosliwego. C. W rozmazie cechy stanu zapalnego i regeneracji.Odczyn leukocytarny. D. Kontrola cytologiczna po leczeniu przeciwzapalnym. Obraz cytologiczny odpowiada gr. II wg Pap. Dziękuję bardzo za pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Opis oznacza wystąpienie zapalenie dróg rodnych, lekarz na wizycie zaleci odpowiednie leczenie.