Co oznacza wynik EEG 43-latki?
Zapis nieprawidłowy ze zmianami bioelektrycznych z przewagą w okolicach ciemieniowo skroniowo potylicznych z niestałą przewagą prawostronną występującymi okresowo w sposób napadowy wrażliwy na aktywację HW.Proszę o interpretację wyniku EEG głowy dodam że mam stwierdzoną neuralgię nerwu trójdzielnego a poza tym rezonans wyszedł dobrze.

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani niestety nie jestem w stanie pomóc. Interpretacją wyniku powinien zająć się lekarz prowadzący