Co oznacza wynik EEG głowy 7-latka?

Dzień dobry, mam synka w czerwcu skończy 7 lat. Od 3 r.ż. chodził do przedszkola. Od września pójdzie do szkoły. W przedszkolu jest grzecznym dzieckiem, posłusznym dzieckiem. W domu bywa z tym różnie. Łatwo się denerwuje, wstydliwy gdy kogos nie zna, nie lubi jak mu się zwraca uwagę, czasami trzeba go godzinami o coś prosić.... Jest jedynakiem. Lubi zabawę z dziećmi jednak nie potrafi wyjść pierwszy z inicjatywą zabawy (...bohater tylko w domu). Zaczął chodzić przed roczkiem. Na rowerze bez bocznych kółek jeździł mając skończone 3 latka. Dodam że jest leworęczny. Pani w przedszkolu pow ze synek jest wrażliwym dzieckiem. Nie wiemy z mężem czy takie zachowanie jest normalne. Postanowiliśmy zrobić EEG główki.Opis brzmi: Czynności podstawowe nieregularne-dominują fale theta i rozrzucone fale wolne delta układające się w grupy. Rz słabo wyrażona. W odprowadzeniach głebokich (w progr. III) fale wolne gromadza się częśćiej nad prawym przodomózgowiem. Podczas HV fale wolne częściej występują nad okolicami skroniowymi. Od 1-szej m-ty HV sa rejestrowane częste uogólnione wyładowania napadowe w postaci wysokonapięciowych fal delta. Bardzo bym prosiła o Pastwa interpretację tego opisu. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Szanowna Pani, wynik należy porównać ze stanem klinicznym, proszę udać się do neurologa dziecięcego