Co oznacza wynik EEG we śnie dziecka?

Moja córka to wcześniak z 27 tyg ciąży dziś ma już prawie 2.5 roku. Zlecono nam badanie eeg we snie. Czy ktoś mógłby mi napisać co oznacza ten wynik? Opis badania: Zapis wykonano we śnie spontanicznym. Zarejestrowano stadium I,II,III snu NREM. Widoczne synchroniczne wrzeciona snu 14Hz o ampl. do 60uV. Zapis o zmianach zlokalizowanych w okol. czołowo-skroniowych(przó d) obustronnie,z przewagą strony lewej pod postacią dość licznych poj. i grup fal wolnych 3.5Hz o ampl. do 70uV. Fst- bez istotnego wpływu na zapis Orzeczenie: Zapis o zmianach zlokalizowanych w okol. czołowo-skroniowych z przewagą strony lewej.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten można interpretować jedynie w odniesieniu do innych wyników, oraz znajomości objawów klinicznych.