Co oznacza wynik gastroskopii 67-latki?

Proszę o przetłumaczenie wyniku z gastroskopii: Przełyk: nadwpustowo 2 linijne ubytki błony śluzowej,długości do 8 mm, łączą się u podstawy.Poza tym przełyk bez zmian.linia Z wyraźna,pierścieniowata, położona na poziomie proksymalnego brzegu fałdów żołądka. Żołądek: Wpust widziany na wprost i w inwersji bez zmian. Dno żołądka bez zmian. W części przdododźwiernikowej żołądka pstra błona śluzowa z ogniskowymi przekrwieniami - wycinki do hist.-pat. Fałdy błony śluzowej prawidłowej grubości, swobodnie poddają się insuflacji. Jeziorko śluzowe miernie obfite, przeźroczyste. Perystaltyka prawidłowa. Odźwiernik prawidłowy.

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższy opis świadczy najpewniej o chorobie refluksowej przełyku. Najlepiej jeśli uda się pani do lekarza prowadzącego gdyż ewentualne leczenie zależy od pani stanu klinicznego i występujących objawów.