Co oznacza wynik gazometrii u 35-latki?

Dzień dobry, bardzo proszę o odpowiedź czy wyniki gazometri są niepokojące, badania robione podczas pobytu w szpitalu z powodu nawracajacy ch zakażeń układu moczowego i nerek. W moczu utrzymujacy sie krwinkomocz przechodzący w krwiomocz. W dobowej zbiorce moczu ilość moczu 700 ml bialko opal, krwinki biale 6 mln/dobę norma 0.65-3, krwinki czerwone liczne, bakterie liczne w posiewie bakterie 10^7 stwierdzono obecności fenotypu oporności mlsb konstytutylny nie stosować markroidow, linkosamidow i streptogramin z grupy B. Leczę się na niedoczynność tarczycy i nadciśnienie tętnicze. Czy takie wyniki gazometri są wynikiem tych zaburzeń wyniki ph 7.366 (7.35-7.45), pco2 mmhg (35-45), po2 31,4 mmhg (65-100)!!!, hco3act 21,8 mmol/l (21-27) ctco2 23 mmol/l (22-28), be (b) -3.1 mmol/l (-2,5-2.5)!!!!!, osad 58,3%. Bardzo proszę o odpowiedź czy powinnam zrobić jeszcze jakieś dodatkowe badania. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik jest niejednoznaczny. Czy gazometria była tętnicza, czy żylna?