Co oznacza wynik morfologii krwi u 22-latka?

Dzień dobry. Dwa miesiące temu zrobiłem badania kontrolne krwi, ponieważ od jakiegoś czasu czułem się gorzej niż zazwyczaj. Brakuje mi sił na aktywność fizyczną i ciągle chce mi się spać. Wyszło podwyższone PDW-17.4, podwyższone MPV oraz podwyższony cholesterol-198. Czy to są prawidłowe wyniki? Nie mam nałogów, rzadko piję alkohol, staram się jeść w miarę zdrowo i dbać o aktywność fizyczna. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

wskazana wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego z powodów opisanych objawów które muszą zostać ocenione na wizycie poprzez badanie podmiotowe oraz przedmiotowe po wykonaniu badania oceni wyniki na podstawie badania fizykalnego i objawów klinicznych zdecyduje o odpowiedniej diagnostyce i leczeniu jeśli uzna za konieczne.

Pozdrawiam