Co oznacza wynik MR 37-latka?

Witam, oto wynik MRI: W istocie białej pogranicza ciemieniowo-potylicznego polewej stronie widoczna jest zmiana demielinizacyjna o przekroju 8,5 mm. W istocie białej prawego płata czołowego widoczna jest zmiana demielinizacyjna wielkosći ok 8mm. Poza tym w istocie białej płatów czołowych i ciemieniowych widocznych jest jeszcze kilka zmian demielinizacyjnych o przekroju do 4 mm. Pozostałe tkanki mózgu bez zmian o prawidłowym sygnale. Wnioski: nieliczne zmiany demielinizacyjne w istocie białej półkuk mózgu, najwieksze o przekroju 8 mm Dodam ze mam stan przdcukrzycowy, małą odpornosc na stres i słabą pamiec. Czy to juz sm czy tylko skutki zlego odzywiania? Jakie powinienem jeszcze badania zrobic? Zaodpowiedz z góry dziekuję.

Szanowny Panie, badanie należy powtórzyć za 6 - 8 miesięcy istotne jest czy w badaniu neurologicznym są nieprawidłowości, pozdrawiam.