Co oznacza wynik MR 43-latki?
Witam mam wyniki M R na poziomię c5-C6 centralno prawoboczna przepukina krązka miedzykręgoeego z kompresią worka oponowegoi korzenia prawego nerwu rdzeniowego .zwężenie prawego zachyłka bocznego .na poziomie Ci.Ci bulging disc ze splaszczeniem worka oponowego .czekam na odpowiedź

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Zostały u pani opisane istotne zmiany dyskopatyczne kręgosłupa. Sugeruję udać się do swojego lekarza prowadzącego (optymalnie neurologa lub neurochirurga) w celu interpretacji wyniku łącznie z pani objawami, od których zależy dalsza diagnostyka i leczenie.