Co oznacza wynik MR głowy dziecka?

Bardzo proszę o interpretację wyniku rezonansu głowy córki 14 lat. czaszka nieco asymetryczna przypłaszczona w prawej okolicy ciemieniowo-potylicznej. Przykomorowo po stronie prawej widoczne niewielkie pasmo hiperintensywne w T2-W1 FLAIR, bez restrykcji dyfuzji bez patologicznego wzmocnienia kontrastowego, dł. ok 15 mm na przekroju czołowym gr. do 4mm; otacza pogranicze trzonu i trójkąta komory bocznej, zmiana sugeruje gliozę - obraz stabilny. Pomiędzy przednim i tylnym płatem przysadki mózgowej widoczne ognisko hipointensywne w T2-W1, hiperintensywne w T1-W1 śr.ok. 2,5 mm, bez ewidentnego wzmocnienia-sugeruje drobną torbiel strefy pośredniej/ kieszonki Rathkego o bogatobiałkowej treści.

Szanowna Pani, proszę podać jakiekolwiek dane kliniczne, bez tego nie jestem w stanie pomóc