Co oznacza wynik MR kolana 40-latki?

Witam .Proszę o pomoc w interpretacji MR stawu kolanowego. Od ok 1,5 roku dokucza mi ból kolana ostatnio jest tak nieznośny że udałam się do lekarza ortopedy zlecił mi badanie . Za 2 tyg mam wizytę ale ciekawość mnie zjada . Będę wdzięczna za pomoc. Badanie MR kolana,sekwencje FSE,SE,obrazy T1-zal ,T2-zal oraz fatsat w trzech płaszczyznach wykazało : KP! Zwiększona znacznie ilość płynu w jamie stawu z pogrubieniem i przerostem błony maziowej. Cechy śródłąkotkowego uszkodzenia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej ACL w całości rozwłóknione o niejednorodnej strukturze i wysokim sygnale z cechami znacznego stopnia uszkodzenia raczej o resztkowo zachowanej ciągłości Cechy uszkodzenia chrząstki stawowej na powierzchni obciążanej kłykcia bocznego piszczeli Ogniska obrzęku śródkościa prawdopodobnie o typie stłuczenia w obrębie wyniosłości m-kłykciowej k piszczelowej Rzepka niesymetryczna , z tendencją do bocznego podparcia Bruzda m-kłykciowa wąska ,płytka w górze płaska Chrząstka stawowa rzepki z ogniskami uszkodzenia 3 stopnia na obu powierzchniach Troczki rzepki o zachowanej ciągłości

Szanowna Pani, jest to wielomiejscowe uszkodzenie struktur stawu kolanowego, leczenie należy omówić z ortopedą