Co oznacza wynik MR kolana u 33-letniej kobiety?
Witam. 3 tygodnie temu doznałam urazu skrętnego na nartach. Zrobiłam MR  stawu kolanowego i w opisie czyt. Uszkodzenie ACL z przerwanie części jego włókien. Łąkotki w normie i inne więzadła ok. Bardzo proszę o informację czy częściowo zerwane ACL ma szansę się zrosnąć czy jedyną drogą jest rekonstrukcja?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, myślę że ma szansę się zrosnąć ale najlepiej omówić wynik z ortopedą