Co oznacza wynik MR przy bólach głowy u 28-latka?
WItam robilkem RM glowy ze wzgledu na czeste bole, wizyte u specjalisty mam dopiero za tydzień, wynik Badania W prawym płacie ciemieniowym widoczne jest ognisko o śr 3mm naśladujace IS płynu we wszystkich sekwencjach badania-poszerzona przestrzeń Virchoffa-Robina. Poza tym intensywnosc sygnałow istoty białej i szarej prawidlowa Komora IV i wodociag mozgu niezmienione. Struktury tylnojamowe bez patologicznych syganłów. Zapalno-pozapalne zgrubienie śluzówki lewej zatoki szczekowej. Czy wyniki są dobre czy się czymś martwić

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Proszę skonsultować ten wynik z lekarzem, który zlecił to badanie.