Co oznacza wynik MR przy bólach głowy u 28-latka?

WItam robilkem RM glowy ze wzgledu na czeste bole, wizyte u specjalisty mam dopiero za tydzień, wynik Badania W prawym płacie ciemieniowym widoczne jest ognisko o śr 3mm naśladujace IS płynu we wszystkich sekwencjach badania-poszerzona przestrzeń Virchoffa-Robina. Poza tym intensywnosc sygnałow istoty białej i szarej prawidlowa Komora IV i wodociag mozgu niezmienione. Struktury tylnojamowe bez patologicznych syganłów. Zapalno-pozapalne zgrubienie śluzówki lewej zatoki szczekowej. Czy wyniki są dobre czy się czymś martwić

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować ten wynik z lekarzem, który zlecił to badanie.