Co oznacza wynik MR u 26-latki?
Witam. Chciałabym się dowiedzieć co oznaczają następujące wyniki badań: Niewielkie poszerzenie przestrzeni płynowej podpajęczynówkowej w okolicach ciemieniowych obustronnie-odcinkowy, niewielki zanik korowy? wariant normy? Polipowate zgrubienie śluzówki w lewej zatoce szczękowej, najpewniej zębopochodne W szyszynce widoczna torbiel o śr. 6 mm (bez znaczenia klinicznego) Po za tym obraz mózgowia w badania MR w granicach normy

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Ten wynik należy odnieść do ewentualnych objawów oraz innych wyników. Radze skonsultować się z lekarzem, który zlecał to badanie.