Co oznacza wynik MR u 39-latki?
Co oznacza wynik rezonansu? Pogłębiona fizjologiczna lordoza lędźwiowa. Nadmiernie poziome ustawienie kości krzyżowej.Niewielki wysięk w stawach mkręgowych poz. L3-L4 i L4-L5.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani wynik należy odnieść do stanu klinicznego. Mogę jedynie powiedzieć że te zmiany w przyszłości mogą powodować dolegliwości bólowe bądź być podłożem dla zmian zwyrodnieniowych