Co oznacza wynik MR u 69-latki?

Witam :-) Czy moge prosic o interpretacje wyników badania MR głowy, ktore wykonano w sekwencjach SE i FSE, w obrazach T1, T2- zależnych, w sekwencji Flair oraz w obrazach T1-zależnych po podaniu środka kontrastowego: liczne rozsiane drobne zmiany hiperintensywne w obrazach T2- zależnych oraz w sekw Flair w istocie białej obu półkul mozgu - najpewniej o etiologii naczyniopochodnej Poza tym nie stwierdza sie innych zmian ogniskowych w obu półkulach mozgu i móżdżku. Nie stwierdza sie ognisk patologicznego wzmocnienia kontrastowego. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Rezerwa plynowa podpajeczynowkowa zachowana. Z gory serdecznie dziękuje.

witam wynik interpretuje się znając cały kontekst, nie podano żadnych informacji klinicznych o stanie zdrowia pacjenta