Co oznacza wynik MRI głowy u 35-latki?

Witam, Prosze o interpretację badania mri glowy. Co jakis czas miewam prowienia w ciele, palenie w prawej nodze. Wynik: ognisko hiperintensywne niewiadomego pochodzenia w lewym placie czolowym o wielkości 6 mm. Torbiel pajeczynowki 15×27×32mm. Rok wcześniej takze mialam mri i wynik: ognisko hiperintensywne-naczyniopochodne o wielkości 3 mm oraz torbiel pajeczynowki 17x23x25. Czy ognisko moze rosnąc? Co to oznacza? Czy torbiel takze sie powieksza czy zmienia swoje kształty? Boje sie...

Szanowna Pani, na podstawie wyników widać że ognisko rośnie, niestety nie wiadomo czym ono jest